
Bluzelle qiymət
BLZBLZ/USD qiymət kalkulyatoru
Canlı Bluzelle qiymət bu gün USD
Sizcə qiyməti Bluzelle bu gün qalxacaq yoxsa düşəcək?
Bluzelle üzrə bugünkü bazar trendlərinin dərin təhlili
Bluzelle üzrə bazar icmalı
Bluzelle (BLZ) üzrə hazırkı qiymət $0.01022, 24 saatlıq dəyişiklik isə +5.75% təşkil edir. Hazırkı bazar dəyəri təxminən $4,936,689.97, 24 saatlıq ticarət həcmi isə $3.19M təşkil edir.
Bluzelle Əsas Nəticələr
Mövcud texniki struktur əsasında real vaxtlı qrafik analizi göstərir ki, Bluzelle (BLZ) üçün əsas dəstək səviyyəsi hazırda $0.1050-dir, ilkin müqavimət səviyyəsi isə $0.1380 səviyyəsindədir. Əgər Bluzelle qiyməti bu diapazondan kənara çıxarsa, yeni bir tendensiya hərəkətini tetik edə bilər. Ümumilikdə, bazar hazırda Konsolidasiya mərhələsindədir; Bluzelle qiymət dalğalanmaları əsasən texniki baxımdan kritik zonaların daxilində cəmlənib.
Texniki Göstəricilər
RSI: Hazırda 48 səviyyəsindədir və bu, bazar impulsunun neytral olduğunu göstərir; bu da alış və satış təzyiqi arasında tarazlığı düşündürür.
MACD: Siqnal Neytral-Azalandır; histoqram sıfır xəttinin yaxınlığında tərəddüd edir və güclü istiqamətə yönəlmiş qətiyyətin olmadığını əks etdirir.
MA Strukturu: Qiymət hazırda 50 günlük Hərəkətli Orta göstəricinin altındadır; bu, orta müddətli tendensiyanın hələ də təzyiq altında qaldığını, lakin qısa müddətli dəstək səviyyələrinin üstündə sabitləşməyə cəhd etdiyini göstərir.
Bazarın Hərəkətverici Qüvvələri
Bluzelle-in cari qiyməti və bazar şəraiti əsasən aşağıdakı amillərin təsiri ilə formalaşır:
• DePIN sektoruna dair sentiment: Desentralizə edilmiş saxlama şəbəkəsi kimi BLZ Deсentralized Physical Infrastructure Networks (DePIN) sektorunda kapital axınlarına qarşı xüsusilə həssasdır.
• Ekosistemin inkişafı: Bluzelle-in Layer 1 blokçeyn imkanları və oyun inteqrasiyaları ilə bağlı davam edən yenilənmələr uzunmüddətli iştirakçıların (holder-lərin) sentimentinə təsir göstərir.
• Geniş bazarla korrelyasiya: Qiymət əsas kriptoaktivlərlə yüksək korrelyasiya nümayiş etdirməyə davam edir və altkoin bazarında ümumi likvidlik dəyişikliklərinə reaksiya verir.
Ticarət Siqnalları
Mövcud texniki struktur və bazar impulsuna əsasən, aşağıdakı ticarət strategiyaları arayış üçün təqdim olunur:
Potensial Alış Zonası
• Əgər Bluzelle qiyməti $0.1050-a yaxınlaşarsa və geri dönmə (rebound) əlamətləri göstərərsə, bu, qısa müddətli alış imkanı yarada bilər.
• Əgər Bluzelle qiyməti artan ticarət həcmi ilə birlikdə $0.1380-ın üzərindən çıxarsa, yeni yüksəliş tendensiyasını təsdiqləyə bilər.
Risk Ssenarisi
• Əgər Bluzelle qiyməti $0.1000-in altına düşərsə, bazar daha dərin qısamüddətli düzəliş mərhələsinə keçə bilər və potensial olaraq daha aşağı makro dəstəkləri sınaqdan keçirə bilər.
Alış Strategiyası
Mövcud bazar strukturu əsasında aşağıdakı arayış strategiyaları tövsiyə olunur:
Konservativ İnvestorlar
• Bluzelle qiymətinin $0.1050 zonasına geri çəkilməsini gözləyin və dəstəyin təsdiqlənməsindən sonra hissə-hissə alış edin.
• Yaxud da qiymət tendensiyanı izləməzdən əvvəl $0.1380 müqavimətini effektiv şəkildə qırana qədər gözləyin.
Tendensiya İnvestorları
• Əgər Bluzelle qiyməti $0.1380-ı qırarsa, yeni bir yüksəliş tendensiyası formalaşa bilər.
• Növbəti mərhələnin hədəf qiyməti $0.1650 səviyyəsində ola bilər.
Uzunmüddətli İnvestorlar
• Əgər bazar $0.0950 səviyyəsinin üstündə qalarsa, orta və uzunmüddətli tendensiya hələ də yüksəliş strukturunu qoruyub saxlaya bilər.
Tendensiyalar üzrə Xülasə
Bazar İcmalı
Qısa müddətli perspektivdən Bluzelle son 7 gün ərzində diapazonla məhdud qiymət strukturunu nümayiş etdirib və bazar sentimenti ümumilikdə neytraldir. Orta müddətli struktur təhlilinə görə isə Bluzelle qiyməti hazırda $0.1050 dəstək səviyyəsi ilə $0.1380 müqavimət səviyyəsi arasında yerləşir.
Bazar Görünüşü
Əgər Bluzelle qiyməti $0.1380-ın üzərindən çıxarsa, növbəti hədəf qiymət $0.1650 ola bilər.
Əgər Bluzelle qiyməti $0.1050-in altına düşərsə, növbəti hədəf qiymət $0.0920 ola bilər.
Bazar Konsensusu
Müxtəlif analizlərə əsasən konsensus belədir: Bluzelle qısa müddətdə volatilite (dəyişkənlik) və ya konsolidasiya göstərə bilsə də, qiymət $0.1050 əsas dəstək səviyyəsinin üstündə qaldığı müddətcə orta müddətli tendensiyanın Dəyişməzdən artıma (Bullish) meyilli qalma ehtimalı yüksəkdir.
Bazarın məntiqini anladıqdan sonra almaq və ticarət etmək vaxtıdır. 100 milyondan çox kriptovalyuta istifadəçisi Bitget-də ticarəti seçir. Bitget Bluzelle kimi kriptovalyuta aktivləri üçün alış, satış, spot ticarət, fyuçers ticarət, on-chain ticarət və steykinq daxil olmaqla geniş ticarət üsullarını dəstəkləyir. Həmçinin bütün sənaye üzrə ən sərfəli əməliyyat haqqı faizlərindən birini təklif edir!
Pulsuz Bitget hesabı açın və indi ticarətə başlayın!Risk xəbərdarlığı
Yuxarıdakı təhlil Bitget-in real vaxt qrafik məlumatlarına və texniki göstəricilərə əsaslanır, Bitget tədqiqat komandası tərəfindən hazırlanıb və nəzərdən keçirilib. Bu, yalnız istinad üçündür və investisiya məsləhəti təşkil etmir. Kriptovalyuta qiymətləri çox volatildir. İnvestisiya qərarlarını öz risk dözümlülüyünüzə əsasən verin.

GetAgent: Daha ağıllı ticarət qərarları üçün süni intellektiniz
Bluzelle bazar məlumatı
Bluzelle (BLZ) kimi kriptoları almaq üçün ən yaxşı yer haradır?
Bluzelle Qiymət tarixçəsi (USD)
Ən yüksək qiymət nə qədərdir Bluzelle?
Ən aşağı qiyməti neçəyədir Bluzelle?
Bluzelle qiymət proqnozu
Satın almaq üçün yaxşı vaxt nə vaxtdır BLZ? Almalıyam yoxsa satmalıyam BLZ indi?
Qiymeti nece olacaq BLZ içində olmaq 2027?
In 2027, +5% illik artım tempi proqnozuna əsaslanaraq, qiyməti Bluzelle(BLZ) çatması gözlənilir $0.009672; bu il üçün proqnozlaşdırılan qiymətə əsaslanaraq, investisiya və holdinq investisiyalarının məcmu gəliri Bluzelle sonuna qədər 2027 çatacaq +5%. Daha ətraflı məlumat üçün baxın Bluzelle üçün qiymət proqnozları 2026, 2027, 2030-2050.Qiymeti nece olacaq BLZ 2030-cu ildə olacaq?
Qaynar promosyonlar
Qlobal Bluzelle qiymətlər
Necə almaq olar Bluzelle(BLZ)

Pulsuz Bitget Hesabınızı Yaradın

Hesabınızı Doğrulayın

çevirmək BLZ üçün USD
TEZ-TEZ VERİLƏN SUALLAR
İndiki qiyməti neçəyədir Bluzelle?
24 saatlıq ticarət həcmi nədir Bluzelle?
Bütün zamanların ən yüksək göstəricisi nədir Bluzelle?
ala bilərəm Bluzelle Bitget-də?
İnvestisiya edərək sabit gəlir əldə edə bilərəmmi? Bluzelle?
Harada ala bilərəm Bluzelle ən aşağı ödənişlə?
Əlaqədar kriptovalyuta qiymətləri
Hardan ala bilərəm Bluzelle (BLZ)?
Video bölməsi — sürətli yoxlama, sürətli ticarət
BLZ/USD qiymət kalkulyatoru
BLZ resurslar
Teqlər:
Bitget Insights





Ticarət
Earn
BTC/USDT
SpotBTC/USDT
MarjaBTC/USDT
USDT-M FyuçersləriBTC/USD
Coin-M Futures